Nocny Wiedeń

Opis Wycieczki

Zapraszamy na niezapomnianą wycieczkę do Wiednia, pełną atrakcji i niezapomnianych widoków. Rozpoczniemy naszą podróż w malowniczych miejscowościach Kotliny Kłodzkiej, zbierając uczestników w Kudowie Zdroju, Dusznikach Zdroju oraz Kłodzku, skąd wyruszymy w kierunku stolicy Austrii.

Po przyjeździe do Wiednia naszym pierwszym celem będzie majestatyczny Pałac Schönbrunn, dawniej letnia rezydencja Habsburgów. Zwiedzimy jego wnętrza oraz pięknie utrzymane ogrody, które zachwycają barokową architekturą i spokojną atmosferą, idealną na relaksujący spacer.

Następnie przeniesiemy się do serca Wiednia, gdzie czeka na nas wiele zabytków i historycznych miejsc. Spacerując po centrum, zobaczymy między innymi słynny Pomnik Johanna Straussa w Parku Miejskim, elegancki Kursalon Hübner, Wiedeński Dom Koncertowy oraz Pomnik Beethovena. Będziemy mieli także czas wolny, podczas którego każdy będzie mógł odkrywać uroki miasta na własną rękę, robić zakupy lub odpocząć w jednej z licznych kawiarni.

Po intensywnym dniu pełnym zwiedzania, wyruszymy w drogę powrotną, pełni wrażeń i niezapomnianych wspomnień z tego pięknego miasta.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej wycieczce i życzymy wspaniałych wrażeń!

Plan Dnia

9:10 - Wyjazd z Kudowy Zdrój

Nasza wycieczka rozpoczyna się o 9:10 w Kudowie Zdroju. Upewnij się, że jesteś na miejscu zbiórki na czas, abyśmy mogli sprawnie rozpocząć podróż.

9:30 - Wyjazd z Dusznik Zdrój

Następny przystanek to Duszniki Zdrój, skąd wyruszamy o 9:30. Prosimy o punktualność, abyśmy mogli kontynuować naszą trasę zgodnie z planem.

10:00 – Wyjazd z Kłodzka

Ostatnim przystankiem na trasie w Polsce jest Kłodzko. Wyjeżdżamy stąd o 10:00. Po zabraniu wszystkich uczestników ruszamy w kierunku Wiednia.

Ok. 15:30 - Przyjazd do Wiednia - Pałac Schönbrunn + ogrody

Około 15:30 przyjeżdżamy do Wiednia, gdzie rozpoczniemy zwiedzanie od Pałacu Schönbrunn oraz jego wspaniałych ogrodów. Pałac ten, będący letnią rezydencją Habsburgów, zachwyca swoją barokową architekturą i pięknie utrzymanymi ogrodami, które stanowią doskonałe miejsce na spacer.

Ok. 17:30 - Przejazd do CENTRUM – Zwiedzanie min. Johann Strauss Pomnik, Park Miejski, Kursalon Hübner, Wiedeński Dom Koncertowy, Pomnik Beethovena + CZAS WOLNY

Po zwiedzeniu Pałacu Schönbrunn udajemy się do centrum Wiednia. Nasze zwiedzanie obejmie m.in. Pomnik Johanna Straussa w Parku Miejskim, elegancki Kursalon Hübner, prestiżowy Wiedeński Dom Koncertowy oraz Pomnik Beethovena. Po zwiedzaniu będziesz miał czas wolny na samodzielne odkrywanie uroków Wiednia, zakupy lub relaks w jednej z lokalnych kawiarni.

22:00 - Wyjazd z Wiednia

Po pełnym wrażeń dniu w Wiedniu, wyruszamy w drogę powrotną o 22:00. Upewnij się, że jesteś na miejscu zbiórki na czas, abyśmy mogli sprawnie rozpocząć podróż powrotną.

Ok. 2:30 - Powrót do Kłodzka

Około 2:30 nad ranem planujemy powrót do Kłodzka. Prosimy o zachowanie ciszy i spokoju podczas podróży powrotnej, aby każdy mógł odpocząć po dniu pełnym zwiedzania.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej wycieczce i życzymy wspaniałych wrażeń!


Termin Wycieczki

12 Października 2024r

Cena

250zł

+ Bilety wstępu

27 euro/os

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie

Transport

Transport

Przewodnik

Przewodnik

Audio Guide

Audio Guide
Jarmark Wielkanocny - PRAGA

Jarmark Wielkanocny - PRAGA

Termin Wycieczki
23 MARZEC 2024r
Energylandia - Magic Night

Energylandia - Magic Night

Termin Wycieczki
13 Lipiec 2024r
Nocny Wiedeń

Nocny Wiedeń

Termin Wycieczki
12 Października 2024r
Paryż + Disneyland

Paryż + Disneyland

Termin Wycieczki
22-27 LIPIEC 2025r