O Nas

Krótko o Nas…

Kacper Usługi Transportowe

Jesteśmy firmą transportową z Dusznik Zdroju działającą na terenie całego kraju. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort pasażerów, dlatego dokładamy wszelkich starań aby przewozy autokarowe były na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem, każdy klient jest ważny.

 

Posiadamy uprawnienia do wykonywania międzynarodowego przewozu osób, świadczy o tym posiadany przez nas Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźników Międzynarodowych oraz licencja wydana przez Ministra Infrastruktury. Nasz nowoczesny tabor, profesjonalni kierowcy sprostają wymaganiom każdego klienta, sprawią że podróż będzie przyjemnością niezależnie od wyznaczonego celu podróży.

 

Jesteśmy również Organizatorem turystycznym posiadającym wpis do Urzędu Marszałkowskiego dzięki którego organizujemy wycieczki jedno oraz kilkudniowe w Kraju i Zagranicą.

 

Korzystając z naszej oferty, korzystacie Państwo również z naszego bogatego doświadczenia, umiejętności wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom oraz dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Nasi pracownicy to najwyższej klasy profesjonaliści, zawsze chętnie Państwa pytań wysłuchają i wyczerpująco na nie odpowiedzą.